Halowy Turniej Piłki Nożnej RCO CUP 2019

Halowy Turniej Piłki Nożnej RCO CUP 2019

Halowy Turniej Piłki Nożnej RCO CUP 2019 to impreza sportowa skierowana do amatorskich drużyn z terenu Powiatu Radomszczańskiego.

Turniej rozegrany zostanie na Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku 29 września w godzinach 14:00 – 19:00. Patronat honorowy nad imprezą objęła Starosta Radomszczański Beata Pokora.

Oprócz zabawy na boisku uczestnicy turnieju zapewniony będą mieli również stały dostęp do cateringu oraz możliwość gry FIFE w specjalnie przygotowanym na ten cel pomieszczeniu.

Dla kibiców przewidziano darmowy wstęp na ściankę wspinaczkową, kącik kreatywnych zabaw dla dzieci oraz kącik kawowy dla dorosłych.

Stawką turnieju będzie Voucher o wartości 2000 zł ufundowany przez firmę RCO Sp. z o.o. do wykorzystania na Powiatowej Hali Sportowej w sezonie rozgrywkowym 2019/2020.

Firma RCO Sp. z o.o. ufundowała także nagrodę specjalną o wartości 1000 zł dla ulubieńców publiczności czyli dla drużyny z najgorętszym dopingiem podczas trwania całego turnieju.

Ilość drużyn ograniczona (osiem drużyn), o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszeń prosimy dokonywać drogą mailową na adres phsradomsko@gmail.com na specjalnych formularzach dostępnych poniżej.

Losowanie grup odbędzie się w siedzibie Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku 22 września (niedziela) o godzinie 10:00. Obecność przedstawicieli drużyn nie jest obowiązkowa lecz mile widziana.

Wpisowe dla drużyn: 100 zł –  płatne w siedzibie Powiatowej Hali Sportowej do dnia 22 września (niedziela) do godziny 10:00 ( data losowania grup)

Regulamin RCO CUP 2019

KARTA_ZGLOSZENIOWA_